Mercedes-Benz NewYork Fashion Week’deki CuteCircuit defilesinin prodüktörlüğünü Barış Atasoy üstleniyor.

Dünyaca ünlü modaevi CuteCircuit, New York Fashion Week kapsamında 12 Şubat Çarşamba günü bir defile sunacak. Defilenin prodüktörlüğünü Barış Atasoy’un gerçekleştireceği defilede, tasarımlarına ışıkları işleyen, futuristik kıyafetleri ile ünlenmiş Londra merkezli moda evinin bu sezon kıyafetleri sergilenecek.

 

image

 

image
CuteCircuit, aynı zamanda geçtiğimiz yaz İstanbul’da gerçekleştirilen ve Orlando Bloom’un da katıldığı Magnum Pink and Black organizasyonu kapsamında Özgür Masur kıyafetleri öncesi dünyayı gezen ışıklı kıyafetleri ile muazzam bir show gerçekleştirmişti.

Barış Atasoy geçtiğimiz yıl, ünlü Türk Kareograf ve Moda Prodüktörü Uğurhan Akdeniz ile birlikte çalıştığı proje büyük ilgi toplamıştı. New York Moda Haftası kapsamında böyle bir organizasyonda Türkiye’den tek prodüktör olarak yer almanın ayrı gururunu yaşadığını söyleyen Barış Atasoy ” Umarım önümüzdeki yıllarda Türkiye’den çok büyük isimle New York Moda Haftası’na beraber hazırlanır, bu gururu Türk Markalarıyla birlikte yaşarız” dedi.

image

image

image

Berkeley College Uluslararası işletme bölümünden 2011 yılında mezun olan Atasoy, modanın dışında, New York’ta bir çok organizasyonda prodüktör olarak yer alacağa benziyor.